Back

Hooks Gamakatsu G-Carp A1 Specialist Hook Camo Brown

Gamakatsu®
We recommend
Hooks Gamakatsu G-Carp A1 Specialist Hook Camo Brown
  • main_10745
  • gallery_3103_615
  • gallery_3103_2948
  • gallery_3103_2947

Code: LAD0014

Gamakatsu sú považované za najlepšie kaprárské háčiky na svete. Sú vyrábané v Japonsku najnovšími technológiami za použitia tých najkvalitnejších oceľových drôtov, samozrejmosťou je chemické brúsenie hrotov, špeciálne tvrdenia a používanie teflónu k povrcho... Full description

Manufacturer: Gamakatsu® Need help? +420604994440

Choose variant:

Price: 6,700 $

Original price: 7,700 $

You will save: 1,000 $ (-13%)

+
Add to cart

Similar products

Specifications

Type ringed
Shape straight
Surface finishing teflon
Pieces 10 pcs

Product description

Gamakatsu sú považované za najlepšie kaprárské háčiky na svete. Sú vyrábané v Japonsku najnovšími technológiami za použitia tých najkvalitnejších oceľových drôtov, samozrejmosťou je chemické brúsenie hrotov, špeciálne tvrdenia a používanie teflónu k povrchovej úprave. Tieto háčiky sú určené pre najnáročnejších kaprárov.

 

A1 je názov materiálu špeciálne navrhnutého pre výrobu háčikov. Tento materiál obsahuje Tungsten a Vanadium, čo je pre výrobu háčikov absolútne unikátna kombinácia. Háčiky sú o 20 percent pevnejší než klasické háčiky z ocele. A1 háčiky sú veľmi ľahké a trvanlivé, ich hrot vydrží podstatne dlhšie než u bežných háčikov.

 

Maskovanie nástrah na kapry tvorí veľmi dôležitý predpoklad úspechov moderného kaprára. Gamakatsu predstavuje špeciálny poťah háčikov a dostáva maskovanie na ešte vyššiu úroveň! Po intenzívnom vývoji a testoch bol vytvorený poťah, ktorý nielen dobre vyzerá, ale aj preberá výborné vlastnosti háčikov G-Carp A1. Dvojtónový poťah je dostupný v dvoch verziách, ktoré boli špeciálne adaptované na európsky štýl kaprariny. Prvá kombinácia, "temný les" s "jablkovú zeleňou", môže byť perfektne použitá na trávnatých plochách a listoch lekna. Druhá farebná kombinácia je navrhnutá pre maximálne maskovanie na piesočnom a bahnitom dne, nádych kávové hnedej a pieskovej žltej jej pod vodou činí takmer neviditeľnú.

 

Rozmery jednotlivých veľkostí :

- veľ. 1 - rozmer A = 13 mm, rozmer B = 21 mm

- veľ. 2 - rozmer A = 12 mm, rozmer B = 20 mm

- veľ. 4 - rozmer A = 11 mm, rozmer B = 19 mm

- veľ. 6 - rozmer A = 9 mm, rozmer B = 15 mm

Evaluation

The product has not been evaluated. Be the first!

To rate you need to be registered.

      Registration